Pokaz Iluzjonisty

W dniu 11.03.2020 r. nasza sala gimnastyczna zamieniła się w magiczną salę, a wszystko dzięki spotkaniu z iluzjonistą. Był to świetny sposób na urozmaicenie dnia w szkole. Duża dawka humoru i świetnej zabawy z pewnością wprawiła w dobry nastrój każdego, a odrobina magii pobudziła wyobraźnię dzieci na wiele dni. Każdy uczestnik spotkania „zachodził w głowę” jak mogło dojść do takich „cudów” na jego oczach.

Do swoich sztuczek iluzjonista zapraszał uczniów z widowni, aby mu asystowali – dzięki czemu mogli z bliska przyglądać się wykonywanym sztuczkom, jak również próbować swoich sił. Wszystko oczywiście traktujemy z przymrużeniem oka, bo jak wiadomo czarów i magii nie ma, a oglądane przez nas czarodziejskie sztuczki, to zręczność palców i iluzja, czyli złudzenie…

Małgorzata Wałczyk