Konkurs Czytelniczy „Poznaj świat Narnii”

„Lew, Czarownica i stara szafa” to pierwsza część siedmiotomowego cyklu „Opowieści z Narnii”. To niezwykła uroku, pełna tajemnic opowieść o czwórce młodych ludzi pomagających uratować cudowny świat Narnii przed siłami władców zła i bezkresnej zimy. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to bohaterowie, którzy stali się wzorem do naśladowania dla młodych czytelników.

10 marca 2020 roku odbył się Konkurs Czytelniczy „Poznaj świat Narnii”, do którego przystąpili uczniowie z klas IV-VI. Wszyscy uczestnicy wykazali się dokładną znajomością treści lektury.

Laureatami zostali:

I miejsce – Zuzanna Stasiowska kl. VIb

II miejsce – Marlena Gustek kl. V

III miejsce – Emilia Kolbusz kl. V

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody książkowe. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji za rok, poznając dalsze losy bohaterów „Opowieści z Narnii”.

Elżbieta Fundakowska, Anna Madejczyk, Jadwiga Żółtek