XVII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych ,, English is easy’’

W dniu  26   marca 2020r.    trzy   uczennice naszej szkoły : Julia Brzeżowska (VI a), Oliwia Rakoczy (VI a)  i Zuzanna Rachowicz (VI a)   wzięły  udział w XVII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych ,, English is easy’’, który odbył się w  Szkole Podstawowej Nr 12 w Jaśle. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 47 uczniów klas szóstych z 18 szkół podstawowych z naszego powiatu.  Konkurs  miał formę pisemną i składał się z 12 zadań sprawdzających wiedzę uczniów w zakresie słownictwa angielskiego oraz kultury Zjednoczonego Królestwa. Za poprawne wykonanie wszystkich zadań uczestnicy mogli zdobyć 100 punktów.

Najwyższy wynik spośród naszych uczennic osiągnęła Oliwia Rakoczy. Gratulujemy uczennicom uzyskania dobrych wyników. Życzymy  sukcesów i  wytrwałości w  dalszym pogłębianiu wiedzy.

Teresa Biernacka