Zdalne zajęcia przedszkolaków

Zamknięcie placówek edukacyjnych to zupełnie nowa sytuacja, w której próbują się odnaleźć zarówno rodzice, nauczyciele, jak i uczniowie, a także nasze kochane przedszkolaki. To właśnie najmłodsi najbardziej tęsknią za przedszkolem, salą, kolegami, a także swoją panią.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, jak również na apel Ministra Edukacji Narodowej, wszyscy wychowawcy, poprzez pracę zdalną, zachęcają dzieci do aktywnego przebywania w domach. Na utworzonych portalach społecznościowych oraz poprzez stronę internetową przedszkola proponujemy ciekawe zabawy, zajęcia edukacyjne oraz prace plastyczne, by dzieci mogły miło i wesoło spędzić ten trudny dla wszystkich czas.

Tęsknimy za wszystkimi dzieciaczkami, natomiast sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nie pozwala nam na bezpośredni kontakt. Mamy nadzieję, że szybko wrócimy do naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałą współpracę. To dzięki Wam mamy kontakt z naszymi wychowankami.

Zachęcamy do obejrzenia wspaniałych prac dzieci z nauczania zdalnego, które zamieszczamy w galerii. Pozdrawiamy wszystkie dzieci! Życzymy dużo zdrówka!

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych