Przedszkolak patriota

Święto Flagi w naszym przedszkolu zawsze odgrywało ważną rolę. Dla nas nauczycieli, ważne jest to aby uświadamiać  przedszkolaków, że Polska to nasza ojczyzna. My jesteśmy Polakami, którzy powinni szanować i dbać o swój kraj. Dlatego, przy okazji świąt  narodowych możemy pokazać, ze jesteśmy prawdziwymi patriotami.

W tym roku było całkiem inaczej, zamknięcie przedszkoli nie pozwoliło nam uczcić tego dnia  tak jak zawsze, czyli z uroczystym przemarszem pod pomnik uchwalenia Konstytucji 3  maja. Jednak, mimo izolacji, dzieci w swoich domach wypełniły swoje obowiązki patriotyczne.

Szczere podziękowania należą się rodzicom, ponieważ to Wy wspólnie z dziećmi wieszaliście  flagi na swoich domach, wykonywaliście flagi i kotyliony z papieru. Dziękujemy jeszcze raz.

Wychowawczynie  oddziałów przedszkolnych