Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęły się długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Za nami kolejny rok szkolny. Był to jednak rok szczególny, który całej społeczności szkolnej nie oszczędził stresów i trudnych emocji. Szczególne wyrazy uznania kieruję do wszystkich tych, którzy zaangażowali się nie tylko w realizację swoich obowiązków, ale w tym niezwykle trudnym czasie, ogromny wysiłek włożyli także w pomoc innym.

Dziękuję Nauczycielom za realizowanie wielu ciekawych projektów, za kreatywność, rozbudzanie pasji i ciekawości świata u uczniów i wychowanków. Gorąco Państwu dziękuję za cały rok ciężkiej pracy, a w szczególności te ostatnie bardzo trudne dla Nas wszystkich miesiące. Trwający stan epidemii wymógł na nas wszystkich zmianę zachowań i konieczność nabycia wielu nowych umiejętności. Jedni poradzili sobie z tym lepiej, inni słabiej, wszyscy jednak wykazali się zaangażowaniem, za które serdecznie dziękuję.

Wdzięczni jesteśmy Rodzicom za świadome i aktywne uczestnictwo w działaniach szkoły oraz za pomoc, która przyczyniła się do budowania coraz lepszej atmosfery w naszej placówce. Szczególnie gorąco dziękuję za ogromne zaangażowanie w proces edukacyjny, bo obecnie to właśnie na Waszych barkach w dużej mierze spoczęła odpowiedzialność za ten proces. Dziękuję za słowa wsparcia i uwagi związane z realizacją zdalnego nauczania, wprowadzeniem jednolitej platformy edukacyjnej MS Office 365/MS Teams. Od 1 września br. będziemy kontynuować i rozszerzać nowe elektroniczne formy pracy dydaktyczno-wychowawczej. Rozpoczniemy wspólnie pracę z dziennikiem elektronicznym UONET +. W I półroczu Rsz 2020/2021 będą równolegle funkcjonować dwa dzienniki, w formie papierowej i elektronicznej, a od 1 lutego 2021r. / II półrocza / tylko dziennik elektroniczny.

Wam Drodzy Uczniowie! Dziękuję za Waszą ciekawość świata i entuzjazm, za sukcesy i osiągnięcia, którymi mogliśmy się cieszyć razem z Wami i które napawają Nas dumną. Doceniam również Wasz trud i ogrom pracy jaką włożyliście, by sprostać niełatwemu zadaniu zdalnej nauki, z której realiami większość z Was mierzyła się po raz pierwszy. Serdecznie gratuluję wykorzystania szansy, jaką stworzyła Wam szkoła.

Drodzy Absolwenci, życzę Wam dobrych decyzji dotyczących wyboru szkół, a w przyszłości pracy zawodowej! Życzę wszystkim absolwentom jak najlepszych wyników z egzaminu ósmoklasisty, sukcesów i powodzenia w dorosłym życiu - wszystkiego dobrego!

Wszystkim, którzy wyjadą na wakacje, urlopy, życzę niezapomnianych przygód, nowych przyjaźni, realizacji planów i marzeń. Tym, którzy pozostaną w naszej uroczej miejscowości zalecam skorzystać z pięknych walorów przyrody. Życzę Wszystkim wspaniałych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Wiesław Marcisz