Dzień Chłopaka na sportowo :)

30 września 2020r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował zawody sportowe, w których uczestniczyli chłopcy z klas 4-8.  Trzyosobowe reprezentacje z każdej klasy zmierzyły się w pięciu konkurencjach, sprawdzających sprawność fizyczną. Wśród dyscyplin znalazły się m.in. wyścigi w workach oraz przeciąganie liny. Drużyny zostały podzielone na dwie kategorie: klasy 4-5 i klasy 6-8. Klasyfikacja prezentuje się następująco:

I miejsce: kl. 5a (Kamil Pacana, Emil Nawracaj, Mateusz Gajda)
       II miejsce: kl. 5b (Mateusz Patla, Krystian Gołębiowski, Norbert Bara)
       III miejsce ex aequo: kl. 4a (Michał Madejczyk, Szymon Madejczyk, Wiktor Węgrzyn)
                                         kl. 4b (Oskar Gołąb, Bartosz Madejczyk, Tobiasz Obrzód)

I miejsce: kl. 8a (Arkadiusz Grochmal, Alan Czech, Wiktor Posełkiewicz)
       II miejsce: kl. 8a- drużyna II (Radosław Gajda, Marcel Jurkowski, Kacper Grygiel)
       III miejsce ex aequo: kl. 7b (Patryk Krajewski, Kacper Trojan, Jakub Żygłowicz)
                                     kl. 8b (Michał Kozak, Wiktor Bokota, Miłosz Płocic)
       IV miejsce: kl.6 (Kacper Maguda, Bartosz Kolbusz, Dominik Piasecki)
       V miejsce: kl. 7a (Eryk Wróbel, Bartosz Kozłecki, Jakub Jasicki)

W klasach 1-3 odbyły się gry i zabawy. Ponadto chłopcy zostali obdarowani słodkimi upominkami. Każdej drużynie biorącej udział w zawodach serdecznie gratulujemy, a chłopcom życzymy wszystkiego najlepszgo z okazji ich święta !

Emilia Gustek