Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży 2020 - JDK Jasło

Dnia 10 listopada 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, zorganizowanego przez Jasielski Dom Kultury w ramach Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży 2020. W I kategorii wiekowej uczniowie mieli wykonać pracę plastyczną na temat: „Kocham Cię moja Ojczyzno”, natomiast w II kategorii wiekowej do wykonania był plakat z okazji 100 - lecia Bitwy Warszawskiej, nazywanej Cudem nad Wisłą. Na konkurs wpłynęło 66 prac z 9 szkół podstawowych  powiatu jasielskiego.

W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. W kategorii klas I – III nagrodę otrzymała Weronika Wenc z klasy I b - ( uczennica wykonała pracę z pomocą nauczyciela wspomagającego) i Filip Stasiowski z klasy I b - zdobył wyróżnienie. W kategorii klas IV – VIII wyróżnienie otrzymała Maja Pogorzelska -  uczennica klasy V a.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agata Delikat

Małgorzata Przewoźnik