Gminny Konkurs Przedszkolny „Moja malownicza miejscowość”

20 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Przedszkolnego oraz Międzygrupowego Konkursu Przedszkolnego „Moja malownicza miejscowość”. Konkursy zostały zorganizowane przez panie Beatę Chajec oraz Jolantę Piekarz, które umożliwiły przedszkolakom pokazanie piękna przyrody swojej miejscowości. Konkurs okazał się atrakcyjny dla dzieci- zgłoszono 30 prac. Został podzielony na dwie kategorie: dla 6- latków i 5-latków.

Jury w składzie: Pani Agata Delikat, Pani Anna Madejczyk oraz Pani Agnieszka Brzeżowska miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż poziom prac był bardzo wysoki i trudno było wybrać prace na podium. Jednak po długich naradach udało się wyłonić zwycięzców.

Gminny Konkurs Plastyczny „Moja malownicza miejscowość”

I MIEJSCE – Milena Wojdyła – Brzyska 0A

II MIEJSCE – Przemysław Maguda – Błażkowa

III MIEJSCE -Laura Czech – Brzyska OA

Wyróżnienia:

Oliwia Dryja – Brzyska OA

Lena Jurkowska – Brzyska OA

Filip Maziarka – Brzyska OB

Bartłomiej Mikoś – Brzyska OB

Patryk Papciak – Lipnica Dolna

Karol Pogorzelski – Brzyska OB

Maja Pyzik – Brzyska OB

Gabriela Rachowicz – Brzyska OA

Maja Samborska – Brzyska OB

Maja Skocz -Brzyska OA

Marcel Szpak – Błażkowa

Dominik Wojdyła – Brzyska OA

Ksawery Wojdyła – Brzyska OA

Karol Zawiliński – Brzyska OB

Piotr Zima – Lipnica Dolna

Międzygrupowy Konkurs Plastyczny „Moja malownicza miejscowość”

I MIEJSCE – Aleksandra Wojdyła OA

II MIEJSCE – Jakub Szarek OA

III MIEJSCE – Zofia Wolska OA

Wyróżnienia:

Michalina Maczuga OB

Emilia Mikoś OA

Dawid Pięta OB

Oliwia Roś OA

Weronika Węgrzyn OA

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Jury za poświęcony czas w celu wyłonienia zwycięzców oraz paniom wychowawczyniom, pod których kierunkiem zostały wykonane prace. Jednak największe podziękowania należą się rodzicom, dzięki którym nasze przedszkolaki tak chętnie i aktywnie biorą udział w różnych przedsięwzięciach. Dziękujemy.

Jak to zawsze bywa, konkursy łączą się z nagrodami i tak było tym razem. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek. Za możliwość nagrodzenia wszystkich uczestników wielkie podziękowania składamy: Panu Dyrektorowi Wiesławowi Marciszowi, dzięki któremu laureaci otrzymali nagrody książkowe. Podziękowania dla sieci sklepów „Biedronka”, która udzieliła nam pomocy rzeczowej w postaci artykułów szkolnych.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ofiarność, która wywołała szczere uśmiechy na buziach wszystkich uczestników konkursu.

Beata Chajec

Jolanta Piekarz