Powiatowy konkurs „Zasady bezpieczeństwa są nam dobrze znane- wypadkom w rolnictwie nie ulegamy''

Uczniowie klasy VIIa wzięli udział w konkursie testowym  zorganizowanym  przez  Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jaśle nt. bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym. W tym roku konkurs organizowany był pod hasłem: „Zasady bezpieczeństwa są nam dobrze znane – wypadkom w rolnictwie nie ulegamy”. Celem konkurs było promowanie wśród uczniów klas siódmych szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą  na terenie gospodarstwa rolnego, zaznajomienie uczniów z wykazem czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

W konkursie  wzięli udział uczniowie: Maryla Trychta, Julia Brzeżowska, Oliwia Rakoczy, Natalia Niezgoda i Maciej Szarek . Za udział  uczniowie otrzymali dyplom oraz upominki. Gratulujemy!

Agnieszka Paja