Życzenia Bożonarodzeniowe

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań z bliskimi i rodziną. Tak właśnie określa się wyjątkowy czas świąt Bożego Narodzenia.

W przedszkolu także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinki, własnoręcznie wykonują ozdoby oraz dekorują swoje sale.Przedszkolaki w tym roku po raz pierwszy z pomocą nauczycieli, przygotowały życzenia bożonarodzeniowe w „innej formie”. W sali gimnastycznej pojawiła się dekoracja świąteczna i stanęła szopka. Dzieci wcielając się w postaci związane ze świętami zaprezentowały piękne stroje, a swoim występem zapewne wzruszą wszystkich oglądających. Wyjątkowe życzenia można zobaczyć w linku załączonym poniżej.

Iwona Pacana-Czech

Sabina Chajec