Nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Polskie symbole narodowe”

W listopadzie w świetlicy szkolnej Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych  nr1 w Warszawie  odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Polskie Symbole Narodowe”. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów i wychowanków całej Polski, a jury miało twardy orzech do zgryzienia wybierając najoryginalniejsze prace. Wszystkie prace plastyczne  można podziwiać w galerii na korytarzu szkolnym placówki oraz na stronie Facebook-a:

Miło nam poinformować, że w konkursie tym wzięli udział i zostali nagrodzeni uczniowie naszej szkoły, zajmując czołowe miejsca: Marceli Stasiowski kl.IIa  - I miejsce oraz Zuzanna Stasiowska kl.VIIb – II miejsce. Warto podkreślić fakt, że uczniowie przygotowali swe prace samodzielnie, poświęcając swój wolny czas na rozwijanie zamiłowań plastycznych. Bardzo pochwalamy taką formę spędzania czasu, zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdy przez większą część dnia korzystamy z urządzeń telekomunikacyjnych.  Serdeczne gratulacje!

Agata Delikat