KOCHAMY WAS DZIADKOWIE !

Dziadkowie to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka. Dlatego też wszystkie przedszkolaki postanowiły godnie uczcić święto Babć i Dziadków mimo trwających obostrzeń związanych z COVID-19.

Każda grupa pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowała własny program artystyczny. W ten sposób chcieliśmy podziękować naszym Babuniom i Dziadziuniom za ich opiekę i bezinteresowną miłość.

Jak przysłowie mówi „Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry”. Tak my właśnie wiedząc, że nie zobaczymy naszych kochanych Dziadków w przedszkolu postanowiliśmy  nagrać dla nich płyty z naszymi pokazowymi występami. Nagrania audio wraz z laurkami za pośrednictwem Rodziców zostały przekazane naszym kochanym Dziadkom.

Jeszcze raz pragniemy złożyć wszystkim Babciom i  Dziadkom dużo zdrowia i radości!

Wychowawcyoddziałów przedszkolnych