KONKURS FOTOGRAFICZNY „Przy rodzinnym stole”

W naszym przedszkolu odbyło się już bardzo wiele konkursów. Jedne były łatwiejsze inne trudniejsze, ale wszystkie wymagały zaangażowania i poświęcenia cennego dziecięcego czasu. Konkurs fotograficzny „Przy rodzinnym stole” zorganizowany w ramach ogólnopolskiego projektu „Z kulturą mi do twarzy” nie należał do prostych konkursów, ale mimo to znalazło się kilkoro ochotników, którzy podjęli się tego zadania. Przedszkolaki wraz z Rodzicami przygotowały nakrycie stołu i wykonały pamiątkowe zdjęcia.

Jury w składzie: pani wicedyrektor Agata Delikat i pani Małgorzata Wałczyk przyznało 8 nagród głównych:

I miejsce ex aequo  - Bartłomiej Mikoś i Dawid Pięta

II miejsce ex aequo - Jakub Szarek i Maja Samborska

III miejsce ex aequo  - Amelia Sikora, Nadia Mikoś,  Julia i Weronika Węgrzyn

oraz 4 równorzędne wyróżnienia :

Ksawery Wojdyła

Lena Madej

Filip Maziarka

Eliza Kmiotek

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Justyna Kmiotek

Magdalena Pięta