SUKCES NASZEJ UCZENNICY W PRZEDMIOTOWYM KONKURSIE Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

24 marca 2021 r. odbył się III etap  (wojewódzki) konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowała uczennica z klasy VIII a: Emilia Gustek. Dziewczynka rywalizowała z najlepszymi uczniami z województwa, a wynik jej zmagań jest powodem do dumy.

Miło mi poinformować, że Emilia Gustek otrzymała wysoki wynik i tytuł finalisty PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Jest to szczególne osiągnięcie. Emilia wykazała się wiedzą i umiejętnościami obejmującymi i poszerzającymi treści podstawy programowej dla szkoły podstawowej.

Uczennicy serdecznie gratulujemy godnego reprezentowania szkoły i życzymy kolejnych sukcesów.

Elżbieta Dziedzic