III miejsce uczennic w XVIII Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym

W dniu 12 kwietnia 2021 r. uczennice: Emilia Gustek i Kamila Krajewska z kl. VIIIa wzięły udział w XVIII Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym zorganizowanym przez II LO w Jaśle. W konkursie tym  wzięło udział  8 dwuosobowych drużyn z terenu powiatu jasielskiego. Uczestnicy konkursu mieli okazję wykazać się wiedzą i umiejętnościami w zakresie matematyki, chemii i biologii.

Miło nam poinformować, że  nasze uczennice zajęły  III miejsce w tym konkursie.

Bardzo cieszy nas sukces uczennic, którym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na wyższych etapach kształcenia. Laureatki konkursu otrzymują punkty preferencyjne w przypadku ubiegania się o przyjęcie do II LO w Jaśle oraz uzyskują prawo wpisu uzyskanego miejsca na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie II LO.

Alicja Bochnia-Tomasik