Konkurs kulinarny „Każdy przedszkolak wie, jak zdrowo odżywiać się”

Z przyjemnością informujemy, że dnia 31 maja 2021 roku został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs kulinarny „Każdy przedszkolak wie, jak zdrowo odżywiać się”. Założeniem projektu było nadesłanie przepisów – zdrowych, pełnowartościowych podwieczorków zrobionych, ugotowanych lub upieczonych przez dzieci wraz z opiekunami oraz relacji zdjęciowej, potwierdzającej wykonanie zadania. Uczestnicy konkursu zaskoczyli nas pomysłowością i kreatywnością dań. W konkursie wzięło udział 19 przedszkolaków i 19 opiekunów(mamy, tata i babcia). Jury w składzie: Małgorzata Wałczyk, Barbara Pocałuń, Małgorzata Nawracaj, Elżbieta Marcisz oraz Zofia Czech postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby i ich przepisy.

I MIEJSCE – Zuzanna Witalis gr. Maluchy

II MIEJSCE – Maja Samborska gr. OB

III MIEJSCE – Lena Madej gr. OB

Wyróżnienia:

Filip Maziarka gr. OB.

Jakub Szarek gr. OA

Milena Bochnowska gr. Maluchy

Dawid Pięta gr. OB.

W konkursie wzięli udział:

Ireneusz Kuk

Gabriela Rachowicz

Dawid Rachowicz

Anna Matysik

Daria Obrzód

Barbara Reczek

Laura Czech

Zuzanna Mysliwiec

Michał Madej

Antoni Such

Michalina Maczuga

Joanna Rakoczy

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Przepis nadesłany przez Zuzannę Witalis, zwyciężczynię konkursu, zostanie przygotowany przez panie kucharki, jako jeden z przedszkolnych podwieczorków.

Serdeczne podziękowanie chcemy złożyć naszym sponsorom. Panu Dyrektorowi Wiesławowi Marciszowi, dzięki któremu laureaci otrzymali nagrody książkowe. Sieci sklepów „Biedronka”, za nagrody rzeczowe. Panu Rafałowi Przewoźnikowi (shoperek.pl), dzięki któremu na fartuszkach, które zostały zakupione przez panie organizatorki, czyli Beatę Chajec i Jolantę Piekarz, zostały wypisane imiona zwycięzców oraz ich opiekunów. Hurtowni Goldenfruit, która sponsoruje składniki do wykonania zwycięskiego przepisu.