Pożegnanie Przedszkola

24 czerwca 2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Każda grupa we własnym gronie wraz z zaproszonymi rodzicami oraz dyrekcją w sali gimnastycznej zorganizowała mini akademię.

Przedszkolaki z całego serca, poprzez recytację wierszy, odśpiewanie cudownych piosenek i wykonanie układów tanecznych podziękowały swoim rodzicom za to, że są i mają dla nich zawsze czas. Rodzice byli wzruszeni, nawet udało się zauważyć, że łezka w niejednym oku się zakręciła.

Następnie przyszedł czas na pożegnanie przedszkola. Wierszy i piosenek nie było końca. Atmosfera była wesoła i bardzo sympatyczna. Przedszkolaki  zostały obdarowane dyplomami i przeróżnymi prezencikami przygotowanymi przez wychowawczynie.

Dodatkowo, wszystkie dzieci kończące edukację przedszkolną otrzymały śliczne słoniki od pięciolatków wraz z życzeniami powodzenia w dalszej nauce.

Beata Chajec