Akcja na rzecz chorej Blanki: ,,Kartki urodzinowe dla Blanki’’

W dniach 9-16 września br. nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej na rzecz chorej Blanki ,,Kartki urodzinowe dla Blanki’’. Dziewczynka cierpi na nieuleczalną chorobę, w jej małej główce zamieszkał ,,okropny potwór’’, którego nie można usunąć.  20 września Blanka obchodzi swoje 4 urodziny. Jej największym marzeniem jest otrzymanie kartek urodzinowych. Dziewczynka bardzo lubi dinozaury i chce, aby one były motywem kartek. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł spełnić to marzenie, wykonując własnoręcznie lub z pomocą rodzica czy rodzeństwa kartkę urodzinową wykorzystując różne techniki plastyczne. W trakcie trwania akcji uczniowie klas I-VIII wykonali 85 kartek z życzeniami urodzinowymi. Mamy nadzieję, że tym małym gestem mogliśmy sprawić Blance wiele radości!

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie w akcję.

Koordynatorzy:

Agnieszka Paja