Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W dniu 20.09.2021 r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić rangę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Przedszkolaki z grup: „Maluchy”, „Gumisie”, „0A” i „0B” też uczciły ten ważny dzień. Uroczystość rozpoczęła się Hymnem Przedszkolaka, po czym na dzieci z naszego przedszkola czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie nauczycielki, wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, zabawy plastyczne, muzyczne, konkursy oraz wewnątrzprzedszkolny przemarsz przedszkolaków. Święto Przedszkolaka zakończyło się wręczeniem medali „Super Przedszkolaka”, nie zabrakło również słodkich niespodzianek.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych