Dzień Chłopaka

30 września 2021 r. z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizował Szkolny Turniej Piłki Nożnej, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 4-8. Reprezentacje poszczególnych klas zmierzyły się ze sobą w kategoriach: klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Klasyfikacja prezentuje się następująco:

Klasy 4-6:

I miejsce: kl. 6a (Kamil Pacana, Emil Nawracaj, Mateusz Gajda, Nikola Kawalec, Oliwia Marcisz)

II miejsce: kl. 6b (Mateusz Patla, Adrian Kopera, Patryk Piasecki, Krystian Gołębiowski, Norbert Bara)

III miejsce: kl. 5b (Jakub Brzeżowski, Tobiasz Obrzód, Oskar Gołąb, Bartosz Madejczyk, Miłosz Czupa, Filip Żygłowicz )

Klasy 7-8:

I miejsce: kl. 8a (Jakub Wolak, Eryk Wróbel, Fabian Mikoś, Jakub Wojdyła, Jakub Jasicki)

II miejsce: kl. 8b (Euzebiusz Wojdyła, Kacper Trojan, Bartosz Gołąb, Wiktor Patla, Patryk Krajewski)

III miejsce: kl. 7 (Bartosz Kolbusz, Dominik Piasecki, Miłosz Jasicki, Paweł Lis, Kacper Węgrzyn, Igor Węgrzyn)

Zdobywcami tytułu „Króla Strzelców” zostali:

Eryk Wróbel (kl. 8a)

Patryk Krajewski  (kl. 8b)

Kamil Pacana (kl. 6a)

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, a wszystkim chłopcom składamy najlepsze życzenia w dniu ich świętaUśmiechMrugnięcieUśmiech

Organizatorzy:

p. Barbara Doktór