Jesienne drzewo

Jesień to bardzo różnorodna pora roku. Z jednej strony zachwyca nas różnymi barwami, a z drugiej strony pokazuje swoje chłodne oblicze w postaci deszczu i wiatru. Jest to najbardziej kolorowa pora roku, która jest inspiracją do wielu prac plastycznych powstających w świetlicy.

Na wyróżnienie zasługują prace zespołowe przedstawiające jesienne drzewa na dużych arkuszach papieru. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne, wykonali swoje projekty, które ozdabiają ściany świetlicy.

Skład zespołów:

Kl. I : Czech Laura, Dryja Oliwia, Pyzik Maja, Samborska Maja, Skocz Maja.

Kl. II a : Jurkowski Seweryn, Moszczyńska Emilia, Nowak Lena, Wal Natalia,

Kl. II b : Barczentewicz Kinga, Gajda Julia, Jędrzejczyk Sara, Matysik Zofia

Kl. II b : Filak Oliver, Gajda Jakub, Gołąb Franciszek, Kopera Filip, Łaski Stanisław, Stasiowski Filip oraz Łaska Dorota. (kl. VIb)

Kl. III a : Czopor Maksymilian, Dziedzic Jakub, Gadzała Paulina, Pięta Justyna

Kl. IV : Biernacki Błażej, Łącka Julia, Nawracaj Miłosz, Nosal Michał, Szarek Gabriela, Wojdyła Wiktor.

Pracując w grupach, uczniowie mieli znacznie więcej okazji do wypowiadania się, podejmowania inicjatyw i dokonywania wyborów, co niewątpliwie sprzyja  kształtowaniu umiejętności komunikowania się i współpracy.

Po wykonaniu projektów każdy z uczniów mógł ocenić i wybrać drzewo, które najbardziej mu się podoba, przyklejając tzw. punkcik. Najwięcej punktów zdobyły prace kl.IIIa  i kl. IV, jednakże wszystkie prace zasługują na pochwałę, ponieważ zostały bardzo starannie wykonane.

Małgorzata Wałczyk