DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie. Wszystkie grupy od „Maluchów” do „Starszaków” przygotowały krótki program artystyczny, aby w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność wszystkim tym, którzy codziennie dokonują starań, aby w przedszkolu miło spędzić czas. Grupa 0A i 0B przygotowała również „Motylki szczęścia”, które były przekazane dla wszystkich pracowników przedszkola, a także szkoły. Na koniec wszystkie grupy wraz  z swoimi paniami i dyrekcją zatańczyli taniec „Karuzela”.

Po części artystycznej, głos zabrał pan  dyrektor Wiesław Marcisz oraz pani dyrektor Agata Delikat, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

Podsumowując należy podkreślić, że dla wszystkich pracowników Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Brzyskach najważniejszy jest uśmiech naszych dzieci, ponieważ uśmiech dziecka wyraża więcej niż tysiąc słów.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych