Sukcesy uczniów w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą”

W dniu 8 maja 2014r. odbyło się uroczyste podsumowanie X Wojewódzkiego Konkursu „Moje spotkania z przyrodą” zorganizowanego po raz kolejny przez Szkołę Podstawową nr 2 im. M. Konopnickiej w Jaśle. Konkurs plastyczny odbył się w dniu 10 kwietnia 2014r. Podczas trzech godzin uczestnicy konkursu wykonywali prace plastyczne w dowolnej technice, z wykorzystaniem własnych materiałów realizując temat zgodny z hasłem konkursu. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Patrycja Lisowska z kl.IIIb, Gabriela Kwaśny i Natalia Szczyrba z kl. Va oraz Karol Wojdyła z kl. VIa. Prace naszych uczniów zyskały duże uznanie w oczach profesjonalnego jury, a uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. Nagrodzeni uczniowie to:

Karol Wojdyła – nagroda specjalna za wysoki poziom artystyczny pracy

Natalia Szczyrba – nagroda w kategorii klas piątych