Matematyka dla każdego - X 2021

W październikowej  edycji konkursu „Matematyka dla każdego” udział wzięło dwóch uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Brzyskach z klas IV-VIII.  Najwięcej punktów i  najwyższe lokaty uzyskali uczniowie:

1.   Julia Klimczak  kl. V a - 16 p. – I  miejsce,
  2.  Dorota Łaska  kl. VI b -15 p. – II miejsce.

Uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dyplomem oraz oceną cząstkową z przedmiotu. Dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Zespół konkursowy:

Lucyna Nocek