Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinny Stroik Bożonarodzeniowy”

17 grudnia 2021r. rozstrzygnięto konkurs pt. Rodzinny Stroik Bożonarodzeniowy przeprowadzony w Przedszkolu w Brzyskach. Celem konkursu było pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia, zaangażowanie całej rodziny w podtrzymywanie tradycji, rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni plastycznej. Organizatorami konkursu były: Jolanta Piekarz i Beata Chajec. Na konkurs wpłynęło 13 prac z grup: Maluchy i Gumisie. Wszystkie stroiki były bardzo pomysłowe, wykonane estetycznie i z dużym zaangażowaniem dzieci i ich rodzin, trudno było wyłonić zwycięzców. Komisja w składzie: Agata Delikat, Małgorzata Nawracaj, Aleksandra Czech i Joanna Szot oceniła prace zgodnie z Regulaminem i przyznała następujące miejsca:

I. Miejsce - Aleksandra Maguda

II. Miejsce - Jakub Charlikowski

III. Miejsce - Sara Reczek

W grupie Maluchy wyróżnieni zostali: Anna Pogorzelska, Aleksandra Madej, Mikołaj Mazurek, Miłosz Zawiliński, Roksana Maguda, Rozalia Chajec, Wiktor Jurkowski.

W grupie Gumisie wyróżnieni zostali: Fabian Maguda, Ireneusz Kuk, Luiza Czech i Zuzanna Myśliwiec.

Jolanta Piekarz
Beata Chajec