Konkurs multimedialny „Bezpiecznie surfujemy w sieci”

Początkiem maja w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu multimedialnego „Bezpiecznie surfujemy w sieci” zorganizowanego wspólnie przez p. Agatę Delikat i p. Piotra Wolaka. Uczniowie z klas IV – VI biorący udział w konkursie indywidualnie  przygotowywali prezentacje multimedialne – pokaz slajdów lub filmy propagujące bezpieczne użytkowanie Internetu. Celami konkursu było: promowanie bezpiecznych zachowań podczas korzystania z Internetu w środowisku lokalnym, wdrażanie do racjonalnego korzystania z komputera, rozwijanie umiejętności poszukiwania informacji i prezentowania wiedzy z poszanowaniem praw autorskich, uświadomienie zalet i zagrożeń wynikających z  korzystania z Internetu, rozwijanie zainteresowań uczniów, ich umiejętności posługiwania się technologią informacyjną oraz indywidualnych zdolności twórczych. Do konkursu zgłoszono 19 prac. Organizatorzy postanowili nagrodzić następujące osoby:

Kamil Bodek kl.VIb – I miejsce

Gabriela Kwaśny kl.Va – II miejsce