Jajka wielkanocne w wykonaniu "świetliczaków"

Czas przygotowań do świąt wielkanocnych zagościł również w świetlicy szkolnej. W tym roku postanowiliśmy spróbować swoich sił przy wykonaniu jajek XXL. Każdy ochoczo przystąpił do pracy, najpierw oklejaliśmy balony papierem zamoczonym w kleju, a po wyschnięciu nasze „strusie jaja” trzeba było pokolorować. I tu wyłoniła się kreatywność świetliczaków. Niektórzy tradycyjnie malowali jajka,  niektórzy tworzyli z jajek kurczaki, jeszcze inni ozdabiali je w nietypowy sposób.

Każda praca w efekcie końcowym wyszła znakomicie, a uśmiech na twarzach dzieci wart był tego całego zamieszania i bałaganu w świetlicy.

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzymy samych pogodnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół oraz smacznego świeconego jajka i oczywiście mokrego dyngusa.

Małgorzata Wałczyk

i świetliczaki