Podsumowanie Akcji „Góra Grosza”

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzyskach  już po raz kolejny przystąpili do akcji charytatywnej „Góra Grosza” polegającej na zbiórce monet.  Jej organizatorem niezmiennie pozostaje Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Do tegorocznej Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza” włączyły się  grupy przedszkolne, klasy I – III oraz klasa IV b i V b.  Po przeliczeniu wszystkich monet okazało się, że  zebraliśmy  kwotę 414 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali swoją postawą i zaangażowaniem tę akcję w myśl zasady: „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”.

oraz opiekunowie SU