Wygrywamy Turniej Piłki Nożnej w Błażkowej !!!

W dniu 20 czerwca 2022 r. na boisku szkolnym przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Błażkowej odbył się I Szkolny Turniej Piłki Nożnej w kategorii klas VIII oraz w kategorii klas V. Turniej został zorganizowany przez Klub Wisłoka Błażkowa przy współpracy z Radnymi Gminy Brzyska.

Nasze  drużyny zajęły  I miejsca. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko.

Skład drużyny w kategorii klas V: Tobiasz Obrzód, Oskar Gołąb, Wiktor Węgrzyn, Wiktor Wojdyła, Michał Nosal, Jakub Brzeżowski, Oskar Furman, Bartosz Madejczyk, Maciej  Wałczyk.

Skład drużyny  w kategorii klas VIII: Eryk Wróbel, Bartosz Gołąb, Jakub Jasicki, Jakub Wolak, Bartosz Kolbusz, Kacper Trojan, Kamil Pacana, Emil Nawracaj, Jakub Żygłowicz.

Klasyfikacja końcowa klas V:

1. BRZYSKA

2. BŁAŻKOWA

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został nasz uczeń klasy Vb, Tobiasz Obrzód.

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Jakub Garduła z Błażkowej.

Klasyfikacja końcowa klas VIII:

1. BRZYSKA

2. BŁAŻKOWA

3. WRÓBLOWA

4. LIPNICA DOLNA

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został nasz uczeń klasy VIII a, Jakub Wolak.

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Jakub Laskowski z Lipnicy  Dolnej.

Podczas Turnieju rozegrano konkurs podbijania piłki głową  w którym nasz uczeń klasy VIII b, Kacper Trojan zdobył  I miejsce.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe medale,  każda drużyna Puchar, a szkole ufundowano piłkę nożną.

Podziękowania dla organizatorów za puchary, medale, indywidualne nagrody oraz upominki. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Doktór

Tomasz Trznadel