Sukcesy naszych lekkoatletów w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w Lekkiej Atletyce

W dniu 22 września 2022 r. na obiektach sportowych ZS w Trzcinicy odbyły się Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci.  Sportowcy z rocznika 2010 i młodsi rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, 600m dziewczęta, 1000m chłopcy, rzut piłeczką palantową, skok w dal, skok wzwyż. Każdy zawodnik mógł startować tylko w jednej konkurencji – klasyfikacja indywidualna.

Naszą szkołę godnie reprezentowało czworo uczniów z klas szóstych.  Bardzo wysokie miejsca zajęli:

Uczeń z klasy VI B, Oskar Gołąb - II miejsce w rzucie piłeczką palantową

Uczennica z klasy VI A, Nikola Dziedzic - II miejsce w skoku w dal

W zawodach wzięły udział również uczennice:

Julia Bokota -  bieg na 60m

Julia Klimczak – bieg na 60m

Serdecznie gratulujemy wszystkim  naszym lekkoatletom  i życzymy kolejnych sukcesów w  zawodach sportowych.

Barbara Doktór - Hałucha