Udział naszych artystów w X Gminnym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej „Ojczyzno ma”

W Święto Niepodległości, w dniu 11 listopada 2022r. nasi uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w X Gminnym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej „Ojczyzno ma” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym we Wróblowej. Recytatorzy, wokaliści i instrumentaliści pokazali duży  kunszt artystyczny oraz wysokie umiejętności, a ich występy spotkały się z ciepłym odbiorem licznie zgromadzonej publiczności. Godnie reprezentowali nas:

Wiersze:

Emilia Gadzała kl. IIIa – op. p. Agnieszka Madejczyk

Oliwia Marcisz kl. VIIa – op. p. Jadwiga Żółtek

Paweł Lis kl.VIII – op. p. Urszula Szczyrba

Piosenki:

Zespół wokalny z klasy IIIa i IIIb „Witaj, Zosieńko”- op. p. Agnieszka Madejczyk i p. Małgorzata Przewoźnik

Zespół wokalno – instrumentalny z klas IV – VI „Pierwsza Brygada” – op. p. Agata Delikat

Zespół wokalny z klas VII – VIII „Biały krzyż” - op. p. Agata Delikat

Gratulacje!