Nagrody dla naszych utalentowanych uczennic

W dniu 15.11.2022r. miałam przyjemność wziąć udział wraz z moimi utalentowanymi Uczennicami  w uroczystości rozdania nagród w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, a  także wysłuchać koncertu muzyki klasycznej w Jasielskim Domu Kultury. Uczennice otrzymały nagrody w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Świat motyli”. Julia Klimczak z klasy VIa zdobyła I miejsce, Dorota Łaska z klasy VIIb miejsce III, a Aleksandra Czopor z klasy VIa wyróżnienie. Podczas uroczystości nagrody uczniom wręczała pani Grażyna Leńczuk - dyrektor MDK w Jaśle oraz pan Adam Pawluś - Starosta Jasielski. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle. Prace można oglądać w holu budynku MDK Jasło.

Następnie w JDK w Jaśle, wysłuchałyśmy koncertu "Rezonanse z oddali" w wykonaniu Zespołu Instrumentów Historycznych Risonanza, który tworzą: Anna Śliwa – skrzypce barokowe, Maciej Wulw – skrzypce barokowe, Andrzej Zawisza – klawesyn. Wykonawcy przybliżyli nam instrumenty historyczne, takie jak: fidel, pochette, lira da braccio, viola d’amore, skrzypce barokowe, klawesyn.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Agata Delikat