Dzień Misia :)

25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, misie są nadal modne. Pluszowy Miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. W ramach obchodów tego miłego święta uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole oraz uchronił od odpytywania.Ponadto uczniowie poznali historię narodzin pluszowego misia, ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki oraz wykonali gazetkę z tej okazji. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wykonali pamiątkowe zdjęcia w poszczególnych klasach.

Iwona Kazecka

Krystyna Maculak