Wojewódzki Konkurs „Jesienią góry są najszczersze” – kolejny sukces naszej uczennicy

W listopadzie  bieżącego roku dziesięcioro uczniów naszej szkoły z klas I – III i klas starszych wykonało prace plastyczne i fotograficzne związane z górami, które zostały wysłane do Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, organizatora Wojewódzkiego Konkursu „Jesienią góry są najszczersze”. Miło nam poinformować, że nasza uczennica klasy Vb – Gabriela Szarek zdobyła  II miejsce w tym konkursie, w kategorii fotograficznej. Gratulujemy Gabrysi kolejnego tak dużego sukcesu, bowiem wcześniej jej fotografie zdobywały już wysokie miejsca i wyróżnienia w konkursach fotograficznych różnych szczebli.

Rozdanie nagród odbyło się w Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab w Rzeszowie, które współorganizowało konkurs, w dniu 29 listopada 2022r. W uroczystej gali Gabrysi towarzyszyła Mama, której także składamy gratulacje.

Agata Delikat