Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinny Stroik Bożonarodzeniowy”

20 grudnia 2022r. rozstrzygnięto konkurs pt. Rodzinny Stroik Bożonarodzeniowy przeprowadzony w Przedszkolu w Brzyskach. Celem konkursu było pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia, zaangażowanie całej rodziny w podtrzymywanie tradycji, rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni plastycznej. Organizatorami konkursu były: Jolanta Piekarz i Beata Chajec.

Na konkurs wpłynęło 16 prac z grup: Maluchy, Gumisie i Krasnale. Wszystkie stroiki były bardzo pomysłowe, wykonane estetycznie i z dużym zaangażowaniem dzieci i ich rodzin, trudno było wyłonić zwycięzców. Komisja w składzie: Agata Delikat, Małgorzata Wałczyk i Joanna Szot oceniła prace zgodnie z Regulaminem i przyznała następujące miejsca:

I. Miejsce - Krystian Tusiński, grupa Krasnale

II. Miejsce - Aleksandra Maguda, grupa Gumisie

II. Miejsce- Ireneusz Kuk, grupa Krasnale

III. Miejsce - Jakub Charlikowski, grupa Gumisie

III. Miejsce- Tobias Reczek, grupa Maluchy

W grupie Maluchy wyróżnieni zostali: Gniewomir Bigda i Kinga Kos.

W grupie Gumisie wyróżnieni zostali: Nikola Mroczka, Roksana Maguda, Zuzanna Maziarka, Julia Kobak, Julia Wojdyła i Mikołaj Mazurek.

W grupie Krasnale wyróżnieni zostali: Luiza Czech, Antonina Bigda, Zuzanna Witalis, Fabian Maguda i Kornelia Chajec.

Jolanta Piekarz
Beata Chajec