Dzień Babci i Dziadka 2023

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Jest to święto, które daje naszym najbliższym wiele radości, ciepła i miłości. Laurka, ręcznie robiony upominek, piosenka, wiersz na tę okazję - każdy prezent jest dobry. Ważne, aby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

16 stycznia 2023 roku przedszkolaki przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej obecni na spotkaniu pan dyrektor Wiesław Marcisz i pani dyrektor Agata Delikat podziękowali małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyli życzenia zaproszonym gościom.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwilę.

Wychowawcy grup