WYNIKI PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. “TĘCZOWY KALENDARZ 2023”

11 stycznia br. 12 uczestników z grupy wiekowej 5,6 - latków wzięło udział w Przedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Tęczowy kalendarz". Konkurs odbył się w sali przedszkolnej i trwał 60 minut. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i wcześniejszym przygotowaniem się, wybraną przez siebie techniką malarską, miały za zadanie samodzielnie namalować kartkę z kalendarza - marzenia, przygody i przeżycia związane ze zmianami pór roku.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, rozwijanie umiejętności przeżywania i dostrzegania piękna przyrody, wyrażanie kolorem atmosfery i specyfiki danej pory roku, wydanie kalendarza ilustrowanego pracami dzieci.

Nad całym przebiegiem konkursu czuwało Szanowne Jury w składzie:

• p. Agata Delikat,
  • p. Agnieszka Brzeżowska,
  • p. Anna Sawa.

Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna
i niepowtarzalna.

Rozstrzygnięcie konkursu:

1 miejsce: Joanna Rakoczy – 0A

2 miejsce: Lena Fik – 0B

3 miejsce: Emilia Czech – 0B

Wyróżnienie otrzymali:

• Alan Juszczak – 0B,
  • Krystian Rak – Krasnale,
  • Anna Łącka – Krasnale,
  • Daria Obrzód – 0A,
  • Anna Matysik – 0A,
  • Milena Bochnowska – 0A,
  • Zuzanna Wolak – 0A,
  • Kinga Wałczyk – 0B,
  • Martyna Żygłowicz – 0B.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.  Konkursowe prace plastyczne zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu .

Organizatorzy:

Sabina Chajec