Wigilia w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W naszym przedszkolu był to również wyjątkowy czas, poprzedzony poznawaniem tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, wspólnym ubieraniem choinki i wykonywaniem dekoracji i ozdób.

W dzień Wigilii w całym przedszkolu panowała radosna i rodzinna atmosfera. Świąteczne dekoracje stołów oraz dzieci w odświętnych strojach wprowadziły nastrój oczekiwania na to wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Najpierw przedszkolaki uczestniczyły w jasełkach bożonarodzeniowych, a później udały się do swoich sal aby tam podzielić się opłatkiem, skosztować wigilijnych potraw i wspólnie kolędować. Ten wyjątkowy dzień upłynął w serdecznej i rodzinnej atmosferze.

Dzieci doświadczyły wiele radosnych przeżyć i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Wierzymy, że przyczyniło się to do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania świąt w domach rodzinnych.

To był magiczny czas!

Wychowawcy przedszkola