Gminny Przegląd Piosenki Wiosennej - Wiosna ach to Ty…!

Dnia 21 marca 2023 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Brzyskach odbył się Gminny Przegląd Piosenki Wiosennej pod hasłem: „Wiosna, ach to Ty…!”, którego celem było wspomaganie rozwoju uzdolnień i talentów dzieci, oswajanie się z występami przed publicznością oraz rozwijanie wyobraźni związanej z porą roku – wiosną.

W przeglądzie udział wzięło 48 uczestników w przedziale wiekowym 3-6 lat, ze wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy - Brzysk, Błażkowej, Wróblowej i Lipnicy Dolnej.

Zadaniem uczestników przeglądu było zaprezentowanie utworu o tematyce wiosennej. Wszyscy uczestnicy w pięknych, kolorowych strojach powitali Panią Wiosnę właśnie w naszej szkole. W przerwie między wiosennymi piosenkami wystąpiły dziewczynki z grupy 0B, tańcząc cudowny taniec STOKROTEK do piosenki Richarda Clayderman’a - Ballade Pour Adeline.

Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród przez Pana Dyrektora Wiesława Marcisza oraz Wójta Gminy Brzyska Pana Rafała Papciaka, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla sponsorów:

• Bank Spółdzielczy w Kołaczycach – Filia w Brzyskach,
  • P. Alina Żygłowicz, Art Visage,
  • Polskie Składy Budowlane Mrówka – Jasło.

Organizatorzy:

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych