„Koziołek Matołek” – Teatr Artconcept

15 maja 2023 roku nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru "Artconcept" z Radomia, którzy w atrakcyjny i humorystyczny sposób przedstawili historię o „Przygodach Koziołka Matołka”, na podstawie tekstu Kornela Makuszyńskiego.

Tego dnia wszystkie przedszkolaki zostały przeniesione w magiczny świat Koziołka Matołka. Występ, jaki mieliśmy okazję zobaczyć, wprawił wszystkich w doskonały nastrój. Dzieci były pasażerami pociągu do Pacanowa, przybijały piątkę z Koziołkiem, podkuwały mu kopyta, a także poznały przysłowia i rozwiązywały zagadki. Na zakończenie przygód z Koziołkiem wszyscy zostali przyjęci do Klubu Przyjaciół Koziołka Matołka, czego dowodem była pieczątka na rączce i obrazki do kolorowania dla dzieci.

To przedstawienie na długo zapadnie nam wszystkim w pamięci.

Iwona Pacana-Czech