DZIEŃ DYNI

Dnia 30 października z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano „Dzień dyni”. Tego dnia uczniowie naszej szkoły, którzy przyszli ubrani na kolor pomarańczowy lub zielony, nie byli pytani.

Ponadto, przedstawiciele z każdej klasy IV - VIII brali udział w konkursie wycinania dyni. Uczniowie losowali emotki przedstawiające różne minki, i podejmowali się zadania wycięcia tychże minek w dyni. Zadanie to było niezwykle trudne, wymagało współpracy, podziału obowiązków między uczestnikami, przyjęcia strategii działania, a także ostrożnego posługiwania się potrzebnymi narzędziami. Nad pracami uczniów czuwali opiekunowie SU.

Po zakończeniu pracy, wszystkie dynie zostały przeniesione na korytarz szkolny, gdzie zorganizowano wystawę. Na przerwach, tego dnia,  każdy uczeń mógł oddać głos na wybraną dynię, nie znając wykonawców oraz klasy do której ona należy.

Zmagania konkursowe podsumowały uczennice należące do SU i przedstawiają się one następująco:

I miejsce – klasa VIII A

II miejsce – klasa VIII B