Konkurs plastyczny promujący „Zdrowy styl życia”

W XII został rozstrzygnięty konkurs plastyczny promujący „Zdrowy styl życia” zorganizowany przez Zarząd PCK w Jaśle.  Praca mogła zostać wykonana dowolną techniką w formie plakatu o formacie A3 na dowolny temat związany ze zdrowym sposobem życia: aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem,  przeciwdziałaniem spożywania używek tj. alkoholu, nikotyny, narkotyków.

Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów z klasy 8b: Dorota Łaska,  Mateusz Patla, Nikola Wiatr. Po zakończeniu eliminacji szkolnych prace Doroty Łaski i Nikoli Wiatr zostały zakwalifikowane  do kolejnego etapu konkursu – etapu powiatowego.

Praca uczennicy Doroty Łaski zdobyła I miejsce, a praca Nikoli Wiatr VI miejsce. Uczennice zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Zarząd PCK w Jaśle. Gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Opiekunowie:

Lucyna Nocek