„Ekologiczna ozdoba choinowa”

Na koniec roku kalendarzowego w okresie przedświątecznym w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs pt. „Ekologiczna ozdoba choinkowa”. Celem tego konkursu było zaktywizowanie dzieci i rodziców do działań promujących wykorzystanie surowców wtórnych i kształtowanie postaw proekologicznych. Ilość zgłoszonych prac przeszłą nasze oczekiwania, gdyż było ich 53.

8 grudnia jury w składzie p. Agata Delikat wraz z zaproszonymi mamami p. Mariolą Nowak oraz p. Michaliną Wojdyłą( oczywiście dzieci tych mam nie brały udziału w konkursie) wyłoniły zwycięzców. Prace zostały podzielone na kategorię „Ozdoba ekologiczna” oraz „Ozdoba z surowców wtórnych”.

„Ozdoba ekologiczna”

1. Miejsce – Leon Kita i Zuzanna Witalis
  2. Miejsce – Amelia Sikora i Zofia Górczana
  3. Miejsce – Julian Maczuga i Antonia Juszczak

„Ozdoba z surowców wtórnych”

1. Miejsce – Ireneusz Kuk i Wiktor Jurkowski
  2. Miejsce – Sara Reczek i Mikołaj Mazurek
  3. Miejsce – Natalia Nowak i Karol Stanek

Dziękujemy bardzo wszystkim pozostałym uczestnikom, których prace zostały wyróżnione. Każda praca była piękna, a zwłaszcza, dlatego, że wszystkie ozdoby były wykonane z pomocą rodziców. Konkurs ten miał dać możliwość wspólnej pracy, ale równie i świetnej zabawy rodzicom i ich pociechom. Efektem końcowym jest piękna choinka w korytarzu szkolnym, na którym są wszystkie prace wyeksponowane.

Serdeczne podziękowania składamy sponsorom Pani prezes Banku Spółdzielczego w Kołaczycach - Teresie Koś oraz sieci sklepów „Biedronka”, bez których nie było by tyle radości i uśmiechu na twarzach dzieci w dniu wręczania nagród.

Beata Chajec i Jolanta Piekarz