Jasełka w Kościele parafialnym w Brzyskach

Jak co roku, nasi Uczniowie przedstawili inscenizację Jasełek w Kościele parafialnym w Brzyskach. Za zgodą administratora strony parafialnej  udostępniamy poniższą relację. Za nagranie i piękny wpis: Dziękujemy :)

JASEŁKA w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzyskach w Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6 stycznia 2024 roku. We wcześniej zamieszczonym filmie mogliśmy podziwiać kunszt młodych artystów, którzy w akompaniamencie instrumentów przepięknie wykonali kolędy. W zamieszczonej w tym poście relacji zdjęciowej zobaczycie Państwo inscenizację Jasełek. Dopiero połączenie filmu i zdjęć pozwoli wczuć się w atmosferę jaka panowała dzisiaj na sumie w naszej parafialnej świątyni.

Myślę, że mogę w imieniu parafian, którzy mogli zobaczyć to wspaniałe wydarzenie na żywo oraz tych, którzy oglądają relację na facebooku, gorąco podziękować nauczycielom i opiekunom, którzy przygotowali dla nas ucztę duchową i wydobyli z tych młodych artystów wszystkie ich umiejętności.

Dziękuję Pani dyrektor Agacie Delikat, Pani Danucie Biernackiej, Pani Małgorzacie Wałczyk oraz ks. Waldemarowi, który bardzo emocjonalnie przeżywał przedstawienie.