Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka- to ważne święto, które każdemu z nas kojarzy się z ciepłem, miłością, szacunkiem, dzieciństwem, podziękowaniami i wszystkim co dobre. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Wspierają rodziców w wychowaniu, a czasami ich również zastępują.

W podziękowaniu za ich wielkie serce przedszkolaki w dniu 19 stycznia 2024r. gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Po czym obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Uśmiech, radość, wzruszenie i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas.

Po występie wiele miłych słów skierował do wszystkich zebranych pan wójt Rafał Papciak, który podarował także przedszkolakom kolorowanki związane z Dniem Babci i Dziadka (za co bardzo serdecznie dziękujemy). Tą podniosłą uroczystość zakończył pan dyrektor - Wiesław Marcisz oraz pani wicedyrektor - Agata Delikat składając gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta.

Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Magdalena Pięta