Bal Karnawałowy 2024

25 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci z grup przedszkolnych i klas I-III przeniosły się do wielkiej krainy bajek. Pomysłowość rodziców nie zna granic - jak co roku przygotowali dla swoich pociech ciekawe i bardzo różnorodne stroje karnawałowe. Wielką atrakcją dla dzieci była wspólna zabawa z Myszką Miki oraz Myszką Minnie, które wyglądały bardzo realistycznie.

Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych - chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia. Dzieci do swoich sal wracały zmęczone po zabawie, aczkolwiek z uśmiechami na twarzy.

Szczególne podziękowania składamy pani Małgorzacie Zemrys, która w znakomitej atmosferze poprowadziła całą zabawę karnawałową. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za włączenie się w organizację balu karnawałowego, pomoc finansową oraz przygotowanie pysznego poczęstunku dla dzieci. Samorządowi Uczniowskiemu dziękujemy za piękną dekorację sali. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Iwona Pacana-Czech