Miłość niejedno ma imię, czyli walentynki w naszej szkole

Do tradycji naszej szkoły przeszedł już coroczny zwyczaj obchodzenia Walentynek.

Staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami  zorganizowali Pocztę Walentynkową oraz Słodki Kiermasz Walentynkowy. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka.  Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Następnie listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów.

Zorganizowany kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Na stoisku podczas przerw można było kupić pyszne galaretki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na bieżące wydatki Samorządu Uczniowskiego.

Dzień świętego Walentego  pokazuje nam, jak bardzo ważną rzeczą w życiu człowieka jest posiadanie obok siebie drugiej osoby, która pomoże nam w każdej sytuacji.  Pamiętajcie jednak, aby o szacunku do drugiego człowieka i okazywaniu miłości bliskim pamiętać zawsze, nie tylko jeden dzień w roku. Pokazujcie sobie nawzajem, jak bardzo wartościowymi ludźmi jesteście, a będzie żyło się Wam lepiej.

Nikola Kawalec - Przewodnicząca SU