Sukcesy uczniów w X edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ,,SCIENCE AROUND US”

W dniu 5 marca 2024r.   uczniowie klasy VI a naszej szkoły w składzie : Julia Papciak, Dominika Skocz i Michał Nosal wzięli udział  w X edycji  Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego o tematyce ekologicznej ,,Science around  us”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą dotyczącą zanieczyszczenia powietrza, wody i gleby oraz zagrożenia hałasem. W konkursie rywalizowało 101 uczniów z 18 szkół powiatu jasielskiego. W kategorii klas VI  nasi uczniowie odnieśli duży sukces:

Dominika Skocz zdobyła III miejsce i tytuł Laureata

Michał Nosal  zdobył  VIII miejsce i tytuł Finalisty

Gratulujemy uczniom sukcesu i życzymy dalszej motywacji i wytrwałości w dążeniu do poszerzania wiedzy i umiejętności językowych.

Teresa Biernacka