Konkurs piosenki patriotycznej WITAJ MAJOWA ROCZNICO

W dniu 9.04.2024r odbył się w naszej szkole po raz trzeci, Konkurs Piosenki Patriotycznej „Witaj Majowa Rocznico”. Jest to konkurs dla uzdolnionych muzycznie dzieci z zerówek oraz uczniów z klas I – III. Tradycją konkursu jest to, że nagrodzone piosenki zostaną pokazane podczas uroczystej akademii trzeciomajowej. Zaprezentowanych zostało 19 piosenek wykonywanych przez solistów oraz duety, w sumie wystąpiło 31 utalentowanych uczestników. Wysłuchaliśmy wielu wspaniałych prezentacji,  które oceniało Jury w składzie: pani Agnieszka Brzeżowska – pedagog specjalny, Ks. Waldemar Krzeszowski, pani Agata Delikat, pod czujnym okiem Pana Dyrektora, Wiesława Marcisza. Przyznano nagrody,  wyróżnienia oraz dyplomy za udział w konkursie. Jury podkreśliło wysoki poziom Wykonawców, ciekawe aranżacje, z wykorzystaniem m.in. perkusji – debiut Bartosza Magudy, ucznia klasy Ia. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe zakupione z funduszy szkolnych oraz batoniki zakupione przez księdza Waldemara. Dziękuję panu dyrektorowi, Wiesławowi Marciszowi za wsparcie konkursu. Pani Annie Madejczyk, za szczegółową relację fotograficzną, pani Małgorzacie Wałczyk za nagranie piosenek- filmik pojawi się wkrótce.. Za pomoc w przygotowaniu dekoracji oraz sprzętu nagłaśniającego, a także obsługę konkursu dziękuję panu Józefowi Kicie, a także chłopcom z klasy VIIa: Oskarowi Furmanowi i Szymonowi Madejczykowi.

Nagrody:

Luiza Czech    0a op. p.Beata Chajec

Duet: Luiza Pietrucha i Miłosz Zawiliński 0b op. p.Jolanta Piekarz

Duet: Ireneusz Kuk i Tymoteusz Czopor 0b op. p.Jolanta Piekarz

Duet: Emilia Mazur i Kinga Wałczyk z zespołem w składzie:

Patryk Balicki, Alan Juszczak, Jan Wojdyła Ib op. p.Małgorzata Przewoźnik

Anna Matysik Ia op. p.Agnieszka Madejczyk